O nás

 

Pokud máte nějaké otázky, prosíme, podívejte se do sekce "Často kladené otázky - FAQ".

IČ: 27735800, DIČ: CZ27735800

E-MAIL
   V případě, kdy nenajdete odpověď na Vaši otázku v sekci FAQ, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na timberland@shoebox.cz, následně Vaši zprávu zodpovíme ihned nebo ve složitějších případech zaevidujeme a přepošleme na kompetentní oddělení, kde bude vypracováno písemné vyjádření. Na e-maily odpovídáme v pořadí, v jakém je přijmeme, a samozřejmě v co nejkratším čase.
   I když naše společnost zásadně neodesílá spam ani nevyžádanou poštu, je možné, že automatické systémy e-mail odeslaný z některé z námi používaných adres vyhodnotí mylně a nesprávně jako spam (nevyžádanou poštu). K těmto komplikacím může dojít nejčastěji u domén @seznam.cz, @post.cz a @gmail.com. Na odstranění této komplikace intenzivně pracujeme. Prosíme, prohlédněte složku "Spam" nebo "Hromadné" (příp. jinou obdobnou složku). Je vhodné rovněž překontrolovat Vaše individuální nastavení filtrů v e-mailové schránce nebo poštovním klientu. Děkujeme za pochopení. V případě přetrvávajících komplikací nás, prosíme, kontaktujte na čísle Zákaznické linky +420 777 051 055.
●  CHAT
   Rovněž je možné využít chat, k němuž se můžete přihlásit v pravé spodní části obrazovky.
TELEFON
   Dále nás můžete ohledně např. e-shopových objednávek, dostupnosti zboží, čísla balíku, podrobností doručení, velikosti stélky apod. kontaktovat i na telefonním čísle Zákaznické linky +420 777 051 055 v pracovních dnech od 9:00 do 17:00. Pokud se nemůžete dovolat, pak naši pracovníci právě přebírají zásilky nebo odpovídají jinému zákazníkovi. Uctivě Vás prosíme o trpělivost.
POŠTA
   Poštovní adresa pro zasílání dalších písemností a korespondence je Shoebox CZ s.r.o., Zákaznické centrum, Václavské náměstí 808/66, 11000, Praha 1. Doručenou písemnost zaevidujeme a přepošleme na kompetentní oddělení, kde bude vypracováno písemné vyjádření.

●  Uděláme vše pro Vaši spokojenost.

Máte-li zájem stát se součástí našeho pracovního týmu, těšíme se na Váš životopis na e-mailu jobs@shoebox.cz. Aktuální seznam volných pracovních pozic je Vám k dispozi v sekci "Kariéra - volná pracovní místa".

Oblast PR & marketing: marketing@shoebox.sk.